Міжнародна наукова конференція "Трансформація світового порядку крізь призму війни та миру"

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана
Юридичний інститут
Кафедра політичних технологій
Донецький національний університет імені Василя Стуса
Факультет історії та міжнародних відносин
Кафедра міжнародних відносин і зовнішньої політики

Трансформація світового порядку крізь призму війни та миру
Міжнародна наукова конференція
24 квітня 2024 р.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науковій конференції Трансформація світового порядку крізь призму війни та миру, яка відбудеться 24 квітня 2024 року у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана.

Напрями роботи конференції:
– Світовий порядок в умовах посилення регіональної конфліктності
– Мілітарні тенденції у світі й криза міжнародного права
– Антикризовий менеджмент і реагування на безпекові виклики
– Дискурс війни та миру у сучасному інформаційно-комунікаційному
просторі
– Економічний вимір військових загроз
– Демократія та громадянське суспільство в умовах воєнної загрози
– Політика розширення ЄС в контексті безпекової невизначеності.

До участі в міжнародній конференції запрошуються науковці та викладачі ЗВО, науково-дослідних установ з України та з-за кордону, молоді науковці й аспіранти, які активно займаються науковими дослідженнями у сфері політичних, економічних, юридичних та історичних наук.

Конференція проводиться у змішаному форматі (очна та дистанційна участь онлайн).
Місце проведення конференції: Юридичний інститут Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (м. Київ, пр-т. Берестейський, 54/1, Конференц зал)

Порядок роботи конференції:
24 квітня 2024 року
Реєстрація учасників: 9.30 – 10.00
Пленарне засідання: 10.00 – 10.30
Робота секцій: 10.30 – 13.00
Перерва на обід: 13.00 – 14.00
Робота секцій: 14.00 – 17.00

Робочі мови конференції: англійська (рекомендована), українська.
Тези виступів конференції (3-5 сторінок) буде розміщено в електронному збірнику наукових праць після завершення роботи конференції.

Витрати, пов’язані з перебуванням на конференції (проїзд, проживання, харчування тощо), оплачуються учасниками за власний рахунок або за рахунок сторони, що відряджає.

Для участі у конференції просимо до 10 квітня 2024 року подати до
оргкомітету конференції:
1. Надіслати заявку учасника конференції, на електронну адресу [email protected] або зареєструватись у формі
2. Тези до збірки наукових праць необхідно надсилати на адресу оргкомітету [email protected] . У назві прикріпленого файлу зазначити прізвище автора латиницею (наприклад ivanenko_tezy2024.doc).

Вимоги до тез:
Обсяг – 3-5 сторінок формату А-4 у текстовому редакторі Microsoft Word
шрифт – Times New Roman; розмір кегеля – 14; міжрядковий інтервал – 1,5; абз.
відступ – 10 мм; поля з усіх боків – 20 мм.

Послідовність розміщення матеріалів у тезах доповіді:
напрямок конференції відповідно до тематики тез доповіді, прізвище та ініціали автора (-ів) (шрифт – напівжирний, вирівнювання по правому краю);
посада, науковий ступінь, вчене звання, навчальний заклад, місце роботи (шрифт – курсив, вирівнювання по правому краю);
назва тез конференції (великі літери, шрифт – напівжирний, вирівнювання по центру);
текст;
список використаної літератури.

Сторінки не нумеруються.

Використана література оформлюється в кінці тексту за стилем АРА7. Інший спосіб оформлення використаної літератури не допускається.

Контакти оргкомітету конференції:
Кафедра політичних технологій Юридичний інститут КНЕУ імені Вадима
Гетьмана
м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Електронна адреса: [email protected]
Телефон: +380667594833 (What’s up, Telegram)