Соціально-побутовий департамент

Соціально-побутовий департамент

Соціально-побутовий департамент ставить своїми завданнями допомогу з поселенням студентів до гуртожитків, пошуком найбільш оптимальних за ціною та зручностями житлових площ для тих, хто приїздить вчитися до нашого університету з інших населених пунктів. Також намагається робити все необхідне для покращення умов життя у гуртожитках, на прохання студентів. Своїми завданнями департамент ставить:

  • · Надання інформації про можливі варіанти гуртожитків, їхню адресу, й тому подібне.
  • · Покращення умов проживання в гуртожитках.
  • · Захист інтересів студентів, які проживають в гуртожитках.
  • · Ознайомлення їх з правилами проживання в гуртожитку.
  • · Допомога в налагодження взаємодії з адміністрацією.

Головою департаменту є Авраменко Вікторія Юріївна, студентка 2 курсу спеціальності міжнародні відносини, незважаючи на те, що Віка є наймолодшою головою департаменту, вона надзвичайно відповідальна та завжди готова відгукнутися на чиєсь прохання про допомогу.

Своїми завданнями на рік департамент бачить налагодження зв’язків як зі студентами, котрі проживають в гуртожитку, так і з адміністраціями, щоб мати змогу зробити свій внесок в покращення життя студентів на побутовому рівні, адже зручний простір для занять є важливою складовою всього навчального процесу, заважаючи на те , що мешканці гуртожитків проводять достатньо значну частину свого робочого часу саме тут.