Волонтерський департамент

Волонтерський департамент

Волонтерський департамент факультету історії та міжнародних відносин є тим підрозділом, який об’єднує небайдужих, ініціативних, відповідальних, активних та готових творити добрі справи студентів та викладачів, які бажають зробити свій внесок, щоб допомогти тим, хто цього потребує. Займається ініціюванням, підготовкою та проведенням заходів різного спрямування, проте найчастіше департамент організовує такі заходи як:

  • · Благодійні ярмарки
  • · Поїздки до дитячих будинків
  • · Допомога речами та іншим потрібним інвентарем дитячим будинкам
  • · Допомога притулкам для тварин
  • · Благодійний збір кришечок, спрямованих потім на виготовлення протезів
  • · Різні екологічні акції

Окрім того департамент не забуває про залучення студентів факультету й до різноманітних благодійних активностей на загально університетському рівні. Головою департаменту є Скідан Дар’я Сергіївна студентка 3-го курсу спеціальності «Історія та археологія».

Протягом роботи департаменту уже виробилася традиція організації передноворічних ярмарок, яку активно пропагують голови департаменту, одна з них відбулася минулого 2019 року під назвою «Сорочинська ярмарка» в 2020 році , планується провести декілька подібних ярмарок, а також провести роботу з пошуку нових «відкритих сердець» на факультеті, адже при обміні думками з новими обличчями завжди можна знайти цікаві ідеї для реалізації.

Загалом даний сектор студентської ради в першу чергу всіма силами намагається допомогти тим, хто звертається до нього, проте так само спрямовує свою роботу на реалізацію творчого потенціалу студентів у таких напрямках, як громадська та волонтерська діяльність, розвиток комунікативних та певних прикладних навичок. Департамент є хорошим стартом для тих людей, які готові ділитися своїми вміннями й знаннями, але до цього не мав попереднього досвіду в цьому напрямку.