Спортивний департамент

Спортивний департамент

Спортивний департамент факультету історії та міжнародних відносин є одним із найуспішніших, не лише серед факультету, а й університету. Свою діяльність департамент поширює на організацію факультетських та університетських заходів, залучення студентів різних курсів до участі у спортивних заходах, популяризує здоровий спосіб життя серед студентів та заохочує до заняття спортом, виховує у студентів командний дух, та волю до перемоги.

Спортивний департамент регулярно організовує участь факультету в таких заходах як:

  • · Університетська спартакіада
  • · Участь у змаганнях з футболу
  • · Змаганнях з міні-футболу(хлопці/дівчата)
  • · Легкої атлетики
  • · Шахів
  • · Спортивної стрільби

Департамент завжди підтримує та виступає з ініціативами щодо проведення тих чи інших заходів спортивного спрямування, як на внутрішньо факультетському так і на загально університетському рівнях.

Головою департаменту є Петричко Іван Богданович, студент 3 курсу спеціальності міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії, займаючи цю посаду вже декілька років поспіль, він є досвідченим організатором та учасником спортивних подій, особливо на свіжому повітрі, так на у 2020 році студенти зможуть проявити себе в таких видах, як легка атлетика, міні футбол, а також показати свої здібності та витримку у традиційному футбольному матчі проти викладачів, який відбувається традиційно у рамках святкування Дня історичного факультету.

Саме тому кожен студент факультету історії та міжнародних відносин знає – хто спортом займається – той відмінно навчається!