ОП "Міжнародні комунікації та медіація в умовах конфліктного врегулювання"

МІЖНАРОДНІ КОМУНІКАЦІЇ ТА МЕДІАЦІЯ В УМОВАХ КОНФЛІКТНОГО ВРЕГУЛЮВАННЯ – сприяння розумінню складної комплексної природи війн, конфліктів, процесу конфліктного врегулювання та постконфліктного розвитку; різних етапів і засобів розбудови миру, подолання наслідків конфліктів і забезпечення сталого розвитку; специфіки врегулювання конфліктів і миротворчості в умовах перехідних, багатокультурних і багатоукладних суспільств. Програма є мультидисциплінарною та передбачає викладання окремих дисциплін англійською мовою. В рамках навчання студенти проходитимуть виробничу практику в представництвах ООН та ОБСЄ, Міністерства з питань тимчасово окупованих територій, Міністерства інформаційної політики, засобах масової інформації, недержавних організаціях. Передбачаються програми обмінів та академічної мобільності, а також запрошення професорів провідних університетів Великої Британії та Швейцарії.

Професійна підготовка передбачає опанування таких напрямів:
Медіація
Сучасні дослідження війни та миру
Інформаційна політика як інструмент примирення
Економічні і соціальні виміри врегулювання конфліктів
Ділова іноземна мова

Іспити: Фаховий іспит, англійська мова (ЄВІ).
Вступники з інших спеціальностей складають додатковий фаховий іспит.