Інформаційний департамент

Інформаційний департамент

 Інформаційний департамент займається висвітленням подій, які відбуваються, як на рівні факультету, так і університету. Відбувається поширення інформації про діяльність Студентської ради та ведення сторінок Студентської ради в соціальних мережах:

Соціальні мережі, що ведуться інформаційним департаментом є доволі успішним майданчиком для розміщення реклами спонсорів Факультету історії та міжнародних відносин.

Також, одним із видів діяльності даного сектору є створення «Топів» на різну тематику («Топи» новорічних фільмів, музики і т.д.).

Головою інформаційного департаменту є студентка 3 курсу, спеціальності «Історія та археологія» Драчук Юлія. Даний сектор є прикладом ефективного та якісного інформування студентів та викладачів про поточні події, надає своєчасну інформаційну довідку про нагальні проблеми, що виникають на факультетському та університетських рівнях. Також, даний сектор можна назвати гарним прикладом   факультету в глобальній мережі Інтернету.

Основними завданнями даного сектору на ІІ навчальний семестр 2020 року є надання вчасної та важливої інформації студентам нашого факультету.

Загалом, інформаційний департамент забезпечує вчасне інформування щодо різноманітних новин, лекцій, конференцій, клубів тощо. Також займається підготовкою оголошень інформаційного та рекламного характеру.