Культурно-масовий департамент

Культурно-масовий департамент займається ініціюванням, підготовкою та проведенням заходів різного спрямування. Зокрема загально університетських щорічних фестивалів:

• «Дебют першокурсника»;
  • «DonArts»;
  • «Podonnu fest»;
  • «ДІФ»( День історичного факультету) .

Окрім організації та участі у університетських щорічних фестивалях, даний сектор займається організацією дозвілля активу Студентської ради:

• Щорічний перегляд виступів «Дебют першокурсника»;
  • Святкування Нового року для студентів нашого факультету;
  • Проведення різного роду командних ігор, таких як «Мафія» та ін.
  • Даний департамент є найбільшим та одним з найактивніших на нашому факультеті. Головою культурного-масового департаменту є Глухенька Софія Валеріївна, студентка 3-го курсу спеціальності «Історія та археологія».

У ІІ навчальному семестрі 2020 року культурно-масовий департамент буде займатись підготовкою до «DonArts» та однієї з найважливіших подій на нашому факультеті «Дня історичного факультету». Задля святкування ДІФу залучаються найактивніші студенти та викладацький склад факультету, що сприяє покращенню взаємодії між студентами та викладачами.

Загалом даний сектор Студентської ради допомагає студентам активно проводити свій час поза навчальним процесом, розвивати творчі та організаторські здібності, знаходити нових друзів. Культурно-масовий департамент вносить великий вклад в популяризацію факультету на рівні університету.